Z lásky k doplňkům - jak pečovat o kabelky

person Autor: Vendulka list : Návody a tipy :

Milujete všechny vaše kabelky a přejete si, aby stále vypadaly jako nové? Věnujte jim péči – a kabelky budou vaší chloubou po dlouhou dobu. Trocha té lásky a údržby totiž dokáže s doplňky divy.

Kvalitní materiál jako základ

Kupujte kabelky, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Kvalitní kůže nebo koženka přece jen vydrží déle než levné doplňky s nekvalitním povrchem. Nejjednodušší údržba? Textil, který snadno vyperete. A jak pečovat o kůži či koženku? Vybavte se správnými prostředky, které jednou za čas nanesete na povrch kabelky. Speciální přípravky totiž nejen pečují, ale také chrání.

Ochraňte své favoritky

Antiprachový obal je ideální ochranou před zaprášením a poškozením vaší krásné společnice. Nebo společnic? Díky obalu bude kabelka jednoduše stále jako nová. Můžete ji snadno kamkoli uložit, aniž by jí hrozilo riziko odření. Protože i na uskladnění kabelek záleží.

Nepřetěžujte kabelky

Každá kabelka by měla nosit vhodný náklad, abyste předešla poškození v důsledku přetížení. Nedělejte z krásného doplňku nákladní auto – i takový aspekt totiž může zkrátit životnost vaší oblíbené kabelky, kterou nechcete dát z ruky. Díky zatěžování může dojít k poškození interiéru nebo držadel. A to by přece byla škoda.

Dokonalý úklid

Aby vám kabelka dělala radost po co nejdelší dobu, udržujte ji uklizenou a věnujte péči také jejímu interiéru. Pečujte o vnitřní povrch podle materiálu, který jej tvoří. Pravidelně kabelku odprašte a ukliďte – chaos by neměl mít šanci. Pravá dáma sv kabelky miluje – a rozhodně z nich nedělá skladiště zapomenutých rtěnek, kapesníčků či jiných drobností. Uklizená kabelka navíc podle vědců snižuje stres. Jestli není důvodem také to, že budete mít vše při ruce, namísto typického hledání a šátrání v nekonečném prostoru vaší oblíbené kabelky.

Střídejte outfity a doplňky

Aby vaše kabelky zůstaly dlouho krásné, prostě a jednoduše je střídejte. Z toho nakonec vyplývá ta největší výhoda a nejdůležitější informace pro vás – vždy je důvod pořídit si novou krásku pro ozvláštnění outfitu a úlevu stávajícím kabelkám.

Z lásky k doplňkům – protože kabelky jsou láska.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
  • Registrovat

Nový účet