Kono

Značka Kono

Hledáte kousek od značky KONO?

Doplňte si outfit z této kolekce originálních kabelek a batohůcestovních a mateřských tašek.

Kono multifunkční zelená dámská taška 2024

Běžná cena 799,00 Kč -200,00 Kč Cena 599,00 Kč
Univerzální středně velká zelená MINT dámská taška Kono se spoustou úložných prostor, ideální pro vaše pochůzky, cesty i piknik.  Hlavní vnitřní prostor, vystlaný hladkou podšívkou, uloží všechny vaše potřebné věci. Uvnitř nechybí čtyři menší postranní kapsy pro dokonalé uspořádání. druhá spodní přihrádka s termoizolací, ideální pro uložení teplého a studeného jídla a pití,  síťovaná kapsa pro uložení například příborů, kovové detaily ve zlaté barvě podtrhující elegantní design tašky, přídavný popruh pro pohodlné nošení tašky i jako batohu,  zadní zipová kapsa pro rychlý přístup, využitelná i jako přebalovací k miminku, praktické uzavírání dvojitým zipem. Materiál: Vnější materiál: kvalitní pevný polyester s vysokou hustotou. Materiál podšívky: prémiový polyester. Voděodolný. Rozměry: V 27 cm x Š 22 cm x Š 17 cm, výška ucha 17 cm. Nepojme formát A4. Kategorie:   květované kabelky . Kategorie:   dámské batohy . Kategorie:   mateřské tašky a batohy . Kategorie:   cestovni tašky dámské .

Kono multifunkční černá dámská taška 2024

Běžná cena 799,00 Kč -200,00 Kč Cena 599,00 Kč
Univerzální středně velká černá dámská taška Kono se spoustou úložných prostor, ideální pro vaše pochůzky, cesty i piknik. Hlavní vnitřní prostor, vystlaný hladkou podšívkou, uloží všechny vaše potřebné věci. Uvnitř nechybí čtyři menší postranní kapsy pro dokonalé uspořádání. druhá spodní přihrádka s termoizolací, ideální pro uložení teplého a studeného jídla a pití,  síťovaná kapsa pro uložení například příborů, kovové detaily ve zlaté barvě podtrhující elegantní design tašky, přídavný popruh pro pohodlné nošení tašky i jako batohu,  zadní zipová kapsa pro rychlý přístup, využitelná i jako přebalovací k miminku, praktické uzavírání dvojitým zipem. Materiál: Vnější materiál: kvalitní pevný polyester s vysokou hustotou. Materiál podšívky: prémiový polyester. Voděodolný. Rozměry: V 27 cm x Š 22 cm x Š 17 cm, výška ucha 17 cm. Nepojme formát A4. Kategorie:   dámské batohy . Kategorie:   mateřské tašky a batohy . Kategorie:   cestovni tašky dámské .

Kono černý cestovní batoh unisex EXPANDABLE 2014

Cena 1 100,00 Kč
Kategorie:   pánské batohy . Velký černý Kono zvětšovací batoh s USB, který využijete i jako cestovní na oblečení na víkendové výlety. Bohatý vnitřní prostor, uzavíratelný zipem je rozdělený na dva hlavní oddíly, vystlané hladkou podšívkou, nechybí postranní kapsy pro lepší uspořádání vašich věcí. polstrovaná vnitřní přihrádka na notebook, papírové dokumenty apod., design s rozšířitelnou kapacitou rozepnutím pomocí zipu a spon (z 25l na 35l), popruh na zadní straně pro připevnění k madlu kufru, kovové detaily v kouřově stříbrné barvě, dvě vnější zipové kapsy pro rychlý přístup. Materiál: Vnější materiál: kvalitní pevný polyester s vysokou hustotou. Podšívka: prémiový polyester. Voděodolný. Rozměry: V 45 cm x Š 30 cm x H 14 cm (rozšířený 22 cm). Pojme formát A4. Kategorie:   dámské batohy .

Kono skládací batoh unisex lehký šedý 6906

Cena 349,00 Kč
Skvělý lehký a kompaktní unisex šedý skládací batoh Kono. Jednoduše jej sbalíte a zabírá minimální prostor.  Bohatý vnitřní prostor uloží všechny vaše každodenní věci a ještě spoustu navíc, prostě fajn pomocník pro neočekávané situace. super skladování, když batoh nepoužíváte, reflexní proužek na přední straně pro vaši bezpečnost, praktické uzavírání zipem, vnější zipové kapsy na přední i zadní straně pro rychlý přístup. Materiál: Vnější materiál: vysoce kvalitní polyester s vysokou hustotou. Vnitřní materiál: prémiový polyester. Voděodolný. Rozměry: V 45 cm x Š 30 cm x H 11 cm; 0,19 kg. Pojme formát A4. Kategorie:   dámské batohy , pánské batohy .

Kono černá unisex peněženka 2021

Cena 399,00 Kč
Fantastická velkokapacitní peněženka, skvělá pro muže i ženy, objevíte spoustu praktických přihrádek. Peněženka se rozevírá jako motýl, po stranách objevíte zipové oddíly, sepnete ji patentem. 8 slotů pro karty, jeden průhledný na fotografie nebo doklady, 2 zipové oddíly na mince a další dokumenty nebo poznámky, přihrádky na papírové peníze. Rozměry V 12 cm x Š 9 cm x H 2 cm, 0,08 kg. Nepojme mobilní telefon. Kategorie:   Dámské peněženky .

Kono bílá taška na pláž nebo nákupy 2006

Cena 249,00 Kč
Jednoduchá plátěná dámská taška s multifunkčním použitím. Složte do kabelky a dejte sbohem igelitovým taškám. Perfektní na dokumenty i pomocnice na výlety nebo k vodě. Rozměry: 44 x 39 cm, výška ucha 24 cm, 180 g. O tom, jak správně pečovat o kabelky si přečtěte zde . Kategorie:   shopper kabelky . Kategorie:   plážové tašky .

Kono černá proužkovaná plátěná taška 2002

Běžná cena 299,00 Kč -50,00 Kč Cena 249,00 Kč
Lehká plátěná taška přes rameno v proužkovaném námořnickém designu s detaily ve zlaté barvě. Ideální na výlety, piknik, nákupy i pláž. Prostorný vnitřek, uzavíratelný zipem, vystlaný textilní podšívkou, nechybí tři postranní kapsičky. Rozměry: 36 x 34 x 14 cm, výška ucha 27 cm, 350g. >>> OBJEVTE VÍC NA BLOGU. O tom, jak správně pečovat o kabelky si přečtěte zde . Kategorie:   shopper kabelky . Kategorie:   plážové tašky . Kategorie:   tote kabelky .

Kono šedá crossbody taška unisex CLASSIC EXPANDING 1925

Cena 749,00 Kč
Velká crossbody taška vhodná pro muže i ženy z kvalitní canvas tkaniny s klopou a koženkovými detaily. Ideální pro každodenní pochůzky, do města i na výlety.  Praktické uspořádání vnitřního prostoru, uzavíratelného zipem, na dva oddíly, nechybí také postranní kapsička na zip. rychlý přístup k věcem uloženým v přední a zadní vnější zipové kapse, možnost nošení všemi způsoby díky nastavitelnému ramennímu nylonového popruhu, pěkný sportovní design doplněný postranním zipem pro rozšíření tašky. Rozměry: V 30 cm x Š 34 cm x H 7-10 cm. TIP: O tom, jak správně pečovat o kabelky si přečtěte zde . Kategorie:   crossbody kabelky , pánské tašky .

Kono béžová crossbody taška unisex CLASSIC EXPANDING 1925

Cena 749,00 Kč
Kategorie:   pánské tašky . Velká crossbody taška vhodná pro muže i ženy z kvalitní canvas tkaniny s klopou a koženkovými detaily. Ideální pro každodenní pochůzky, do města i na výlety. Praktické uspořádání vnitřního prostoru, uzavíratelného zipem, na dva oddíly, nechybí také postranní kapsička na zip. rychlý přístup k věcem uloženým v přední a zadní vnější zipové kapse, možnost nošení všemi způsoby díky nastavitelnému ramennímu nylonového popruhu, pěkný sportovní design doplněný postranním zipem pro rozšíření tašky. Rozměry:  30 x 34 x 7-10 cm. O tom, jak správně pečovat o kabelky si přečtěte zde . Kategorie:   crossbody kabelky . Kategorie:   Dámské peněženky .

Kono černá pánská crossbody taška MULTI POCKET 1971

Běžná cena 499,00 Kč -70,00 Kč Cena 429,00 Kč
Kategorie:   pánské tašky . Praktická pánská crossbody taška se spoustou oddílů z pevné tkaniny s koženkovými detaily. Ideální do města i na cesty. Pro všechny, kteří chtějí mít volné kapsy a ruce. Hlavní prostor uzavíratelný zipem. vnější zipové přihrádky pro rychlý přístup, sloty na telefon, diář, karty a podobné doklady, karabinky na klíče, pohodlné nošení všemi způsoby díky nastavitelnému popruhu.  Rozměry: 23 x 17 x 7 cm, popruh 55 cm. Kategorie:   Dámské peněženky .

Kono kabelka crossbody COMPACT MULTI COMPARTMENT NAVY 6901

Cena 399,00 Kč
Praktická malá crossbody kabelka Kono - námořnicky modrá - se třemi samostatnými zipovými oddíly. V interiéru, vystlaném hladkou podšívkou, nechybí menší postranní kapsa na drobnosti.   zdobné detaily v kouřově stříbrné barvě, odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh pro všechny způsoby nošení, lze připnout i na opasek. Materiál: Svrchní materiál: voděodolný polyester. Vnitřní látka: polyester. Rozměry: V 17 cm x Š 11 cm x H 7 cm, výška ucha 5 cm, popruh 50 cm. TIP: O tom, jak správně pečovat o kabelky si přečtěte zde . Kategorie:   crossbody kabelky .

Kono kabelka crossbody COMPACT MULTI COMPARTMENT GREY 6901

Cena 399,00 Kč
Praktická malá crossbody kabelka Kono - šedá - se třemi samostatnými zipovými oddíly. V interiéru, vystlaném hladkou podšívkou, nechybí menší postranní kapsa na drobnosti.   zdobné detaily v kouřově stříbrné barvě, odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh pro všechny způsoby nošení, lze připnout i na opasek. Materiál: Svrchní materiál: voděodolný polyester. Vnitřní látka: polyester. Rozměry: V 17 cm x Š 11 cm x H 7 cm, výška ucha 5 cm, popruh 50 cm. TIP: O tom, jak správně pečovat o kabelky si přečtěte zde . Kategorie:   crossbody kabelky .

Kono kabelka crossbody COMPACT MULTI COMPARTMENT BLACK 6901

Cena 399,00 Kč
Praktická malá crossbody kabelka Kono - černá - se třemi samostatnými zipovými oddíly. V interiéru, vystlaném hladkou podšívkou, nechybí menší postranní kapsa na drobnosti.   zdobné detaily v kouřově stříbrné barvě, odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh pro všechny způsoby nošení, lze připnout i na opasek. Materiál: Svrchní materiál: voděodolný polyester. Vnitřní látka: polyester. Rozměry: V 17 cm x Š 11 cm x H 7 cm, výška ucha 5 cm, popruh 50 cm. TIP: O tom, jak správně pečovat o kabelky si přečtěte zde . Kategorie:   crossbody kabelky .

Kono mateřský přebalovací batoh na kočárek černý s USB 6705

Cena 949,00 Kč
Multifunkční dámský batoh, taška na kočárek, kolekce Kono vyrobený z kvalitního voděodolného polyesteru, s USB portem, přední zipovou a bočními otevřenými kapsami. Zadní kapsa na zip. Přední voděodolná kapsa s termoizolací vhodná pro láhve. Hlavní prostor uzavíratelný zipem, vystlaný hladkou podšívkou, uloží všechny potřebné věci pro miminko, nebo prostě peněženku, deštník a další vaše každodenní potřeby, včetně věcí formátu A4. Uvnitř nechybí 4 kapsy pro dokonalé uspořádání. Dno s plastovou vrstvou pro lepší voděodolnost. Klipy pro připevnění k madlu kočárku. Popruh na zadním panelu umožňuje připevnit tašku k držadlu kufru při cestování. Power banka není součástí. Rozměry: V 38 cm x Š 26 cm x H 17 cm; 0,93 kg. Kategorie:   dámské batohy ,  mateřské tašky a batohy .

Kono mateřský přebalovací batoh na kočárek šedý s USB 6705

Cena 949,00 Kč
Multifunkční dámský batoh, taška na kočárek, kolekce Kono vyrobený z kvalitního voděodolného polyesteru, s USB portem, přední zipovou a bočními otevřenými kapsami. Zadní kapsa na zip. Přední voděodolná kapsa s termoizolací vhodná pro láhve. Hlavní prostor uzavíratelný zipem, vystlaný hladkou podšívkou, uloží všechny potřebné věci pro miminko, nebo prostě peněženku, deštník a další vaše každodenní potřeby, včetně věcí formátu A4. Uvnitř nechybí 4 kapsy pro dokonalé uspořádání. Dno s plastovou vrstvou pro lepší voděodolnost. Klipy pro připevnění k madlu kočárku. Popruh na zadním panelu umožňuje připevnit tašku k držadlu kufru při cestování. Power banka není součástí. Rozměry: V 38 cm x Š 26 cm x H 17 cm; 0,93 kg. Kategorie:   dámské batohy ,  mateřské tašky a batohy .

Kono šedý batoh unisex MULTI ACCESS DRAWSTRING 1966

Běžná cena 299,00 Kč -70,00 Kč Cena 229,00 Kč
Moderní unisex drawstring batoh kolekce Kono vyrobený z kvalitního silného a voděodolného polyesteru, se stahovacím nylonovým zipem a pletenými nylonovými popruhy, které umožnují i rozšíření batohu pro jeho větší objem a také jeho moderní nošení přes rameno jako tašku. Batoh nebo taška? Volba bude záviset jen na Vás. Vnitřek batohu je uzavíratelný zipem a stažením popruhů. Rozměry: V 27 cm x Š 28 cm x H 16 cm; 0,18 kg. Kategorie:   dámské batohy , pánské batohy .

Kono černý batoh unisex MULTI ACCESS DRAWSTRING 1966

Běžná cena 299,00 Kč -70,00 Kč Cena 229,00 Kč
Kategorie:   pánské batohy . Moderní unisex drawstring batoh kolekce Kono podzim/zima 2019 vyrobený z kvalitního silného a voděodolného polyesteru, se stahovacím nylonovým zipem a pletenými nylonovými popruhy, které umožnují i rozšíření batohu pro jeho větší objem a také jeho moderní nošení přes rameno jako tašku. Batoh nebo taška? Volba bude záviset jen na Vás. Vnitřek batohu je uzavíratelný zipem a stažením popruhů. Rozměry: V 27 cm x Š 28 cm x H 16 cm; 0,18 kg. Kategorie:   dámské batohy .

Kono multifunkční šedý dámský batoh 1945 taška na kočárek

Cena 949,00 Kč
Velkokapacitní multifunkční dámský batoh, využitelný krásně i jako taška na kočárek - KONO - šedý.  Prostorný podšitý interiér hravě  hravě uloží všechny vaše potřebné věci pro miminko, nebo prostě peněženku, deštník, tablet a další každodenní potřeby, včetně věcí formátu A4. Uvnitř nechybí také kapsičky pro dokonalé uspořádání. přední vnější zipová a boční otevřené kapsy, plastová vrstva na dně napomáhá voděodolnosti, klipy pro snadné upevnění na madlo kočárku, zip na zadní straně batohu umožňující snadný přístup do jeho spodní části. Rozměry: V 42 cm x Š 27 cm x H 19 cm. Pojme formát A4. Materiál: Svrchní část: kvalitní voděodolný polyester. Vnitřní část: prémiový polyester. Kategorie:   dámské batohy ,  mateřské tašky a batohy .

Kono multifunkční modrý dámský batoh 1945 taška na kočárek

Cena 949,00 Kč
Velkokapacitní multifunkční dámský batoh, využitelný krásně i jako taška na kočárek - KONO - modrý.  Prostorný podšitý interiér hravě  hravě uloží všechny vaše potřebné věci pro miminko, nebo prostě peněženku, deštník, tablet a další každodenní potřeby, včetně věcí formátu A4. Uvnitř nechybí také kapsičky pro dokonalé uspořádání. přední vnější zipová a boční otevřené kapsy, plastová vrstva na dně napomáhá voděodolnosti, klipy pro snadné upevnění na madlo kočárku, zip na zadní straně batohu umožňující snadný přístup do jeho spodní části. Rozměry: V 42 cm x Š 27 cm x H 19 cm. Pojme formát A4. Materiál: Svrchní část: kvalitní voděodolný polyester. Vnitřní část: prémiový polyester. Kategorie:   dámské batohy ,  mateřské tašky a batohy .

Kono multifunkční černý dámský batoh 1945 taška na kočárek

Cena 949,00 Kč
Velkokapacitní multifunkční dámský batoh, využitelný krásně i jako taška na kočárek - KONO - černý.  Prostorný podšitý interiér hravě  hravě uloží všechny vaše potřebné věci pro miminko, nebo prostě peněženku, deštník, tablet a další každodenní potřeby, včetně věcí formátu A4. Uvnitř nechybí také kapsičky pro dokonalé uspořádání. přední vnější zipová a boční otevřené kapsy, plastová vrstva na dně napomáhá voděodolnosti, klipy pro snadné upevnění na madlo kočárku, zip na zadní straně batohu umožňující snadný přístup do jeho spodní části. Rozměry: V 42 cm x Š 27 cm x H 19 cm. Pojme formát A4. Materiál: Svrchní část: kvalitní voděodolný polyester. Vnitřní část: prémiový polyester. Kategorie:   dámské batohy ,  mateřské tašky a batohy .

KONO růžová dámská peněženka 1690

Běžná cena 399,00 Kč -100,00 Kč Cena 299,00 Kč
Moderní a funkční dámská peněženka, kterou otevřete patenty a objevíte prostor se sloty na karty nebo doklady a dvě zipové kapsy na mince, papírové peníze a další drobnosti. Kovové detaily jsou ve zlaté barvě. Rozměry: V 10 cm x Š 18 cm x H 1 cm. Kategorie:   Dámské peněženky .

Kono voděodolný batoh šedý UNISEX s USB portem 6868

Cena 1 100,00 Kč
Chytrý unisex batoh s jednoduchým designem, bude nutností, ať už jste ve škole nebo denně ve vlaku z práce do práce. Připojení USB a sluchátek. Dvě boční kapsy s detailem na zip - rozšířitelná kapsa na láhev na nápoje. Kapsa na zip na přední straně. Rukojeť a polstrované ramenní popruhy (zipová kapsa, skvělá pro karty) - klipsy pro větší bezpečnost. Polstrovaný zadní panel se zipovou kapsou a panelem pro připevnění k zavazadlům. Uvnitř najdete kapsu na notebook nebo tablet, 4 prokládací kapsy (2 ideální pro pera / tužky) a jednu kapsu na zip. Klíčenka pro připevnění klíčů tak, aby byly vždy snadno dostupné. Vhodné pro předměty formátu A4. Power banka není součástí. Rozměry: V 44 cm x Š 30 cm x H 14 cm. Materiál: Svrchní materiál: prémiový voděodolný polyester. Vnitřní látka: polyester. Kategorie:   dámské batohy , pánské batohy .
  • Registrovat

Nový účet