Hnědé kabelky

HNĚDÉ dámské kabelky »» GlamPerfe.cz

Hnědé kabelky jsou druhými nejoblíbenějšími kabelkovými kráskami. Hnědá barva symbolizuje stabilitu a praktičnost a kabelka v hnědé barvě, ať už je to malá hnědá kabelka přes rameno, dámská hnědá crossbody kabelka nebo ležérní velká hnědá taška shopper. Hnědá kabelka hnědá skvěle doplní outfit k lodičkám v hnědé barvě, kozačkám, ale i klidně k teniskám. Nezklame ani kabelka hnědá do ruky nebo tmavě hnědé kabelka v kávovém odstínu.

Miss Lulu kabelka tote...

  • Není dostupné
699 Kč
Elegantní velká dámská kabelka tote, shopper, hnědá, v klasickém čistém stylu, vyrobená z kvalitní pevné syntetické kůže. Velká kabelka přes rameno.

David Jones kabelka...

  • Skladem
750 Kč
Elegantní středně velká kabelka crossbody, koňakově hnědá, v nápaditém stylu s nařaseným uchem, vyrobená z kvalitní syntetické kůže. Lehká, skvěle...

Valentina Madrid kabelka...

  • Není dostupné
1 100 Kč
Atraktivní velká kabelka shopperka, kávově hnědá, do ruky i přes rameno, v jednoduchém stylu doplněném přívěškem a zdrhováním, vyrobená z kvalitní...

David Jones kabelka...

  • Není dostupné
1 180 Kč
Nevšední středně velká kabelka do ruky, ve stylu business - korálová  - s originálními textilními boky, vyrobená ze středně pevné syntetické kůže.