Korkové kabelky

Korková kabelka populární must-have! Korkové kabelky - korková mánie je tu! Víte, že vaše kabelka nemusí stát statisíce, aby byla jediná svého druhu na světě? Každá korková kabelka je ta jedna jediná. Korkové kabelky a další doplňky z korku jsou totiž jedinečné - každý kousek je originál s krásnou texturou dřeva. Objevte kouzlo materiálu z přírody, který si snadno získá i vaše srdce. Korek je 100% bio a recyklovatelný, zároveň také ale voděodolný a odolný proti poškrábání. Korková kabelka bude vypadat skvěle nejen na vašem letním outfitu. Další výhody, a proč jsme korkovým kabelkám podlehli i my, se dozvíte na našem blogu. Která kabelka z korku bude ta vaše?


Nejprodávanější

  • Elegantní malá crossbody kabelka béžová, vyrobená z kůry portugalského korkového dubu, ozdobená sešívanými panely a hravým mozaikovým motivem. Pevný odolný materiál a přitom 100% přírodní. 
    Korková kabelka crossbody AM CORK BIANNA 9
    Elegantní malá crossbody kabelka béžová, vyrobená z kůry portugalského korkového dubu, ozdobená sešívanými panely a hravým mozaikovým motivem. Pevný odolný materiál a přitom 100% přírodní. 
    699 Kč
    SklademFiltrovat
Barva
Cena
Značka
více... méně
Velikost
Materiál svrchní
Zapínání
Kovové prvky
Filtr
  • Registrovat

Nový účet