Kabelky hobo (vaky)

HOBO kabelky »» GlamPerfe.cz

Hobo kabelky zaujmou každou ženu, která má ráda pohodový a uvolněný styl. Pytlovitý tvar kabelek hobo připomíná vak, a tak se do nich vejde poměrně dost věcí. Měkké provedení kabelek připomíná tuláckou brašnu – a právě slovíčko hobo z angličtiny definuje vandráka či tuláka. Designéři dotvořili podobu kabelku hobo stylu k dokonalosti. Nosí se nejčastěji přes rameno a podtrhne ležérně elegantní look – a to i když spěcháte. 

Filtrovat podle
Značka
Barva
Materiál
Cena
Velikost
Filtr

Kabelky hobo (vaky)

Hobo kabelky jsou vytvořeny s ohledem na moderní ženy, které si chtějí nosit věci s lehkostí, ale stále chtějí vypadat stylově. S jejich jedinečným designem a prostorností jsou hobo kabelky výjimečným doplňkem pro každý den i speciální příležitosti. Výrazný a jedinečný vzhled hobo kabelek je jistým způsobem, jak vyjádřit svůj osobní vkus a zároveň nést všechno, co potřebujete, s lehkostí a elegancí. Hobo kabelky jsou více než jen doplňkem - jsou to projev vaší svobody a sebevědomí.

Hobo kabelky se nejčastěji nosí přes rameno, což dodává vašemu outfitu uvolněný, avšak sofistikovaný vzhled, bez ohledu na vaše aktivity. Jsou skvělým doplňkem jak pro každodenní, tak i speciální příležitosti, a nabízejí mnoho možností pro vyjádření vašeho osobního vkusu. Zvolte si hobo kabelku ve světlých barvách pro svěží jarní nebo letní outfity, nebo tmavší tóny pro chladné podzimní a zimní dny. Hobo kabelky spojují styl, pohodlí a prostornost do jednoho elegantního doplňku, který vám umožní nést vše, co potřebujete, s lehkostí a vkusem. Buďte jedinečná s kabelkou ve stylu "hobo".