Vrácení zboží

Koupili jste nevhodný dárek? Unáhlili jste se s objednávkou? Některé produkty Vám nevyhovují?

Žádný strach.

Nepoužité nevyhovující zboží, v původním stavu, nám můžete bez udání důvodu vrátit.

Teď máte na vrácení 30 dnů.

  1. zboží nám prosím zasílejte raději jako balíček prostřednictvím České pošty (nikoliv kurýrem - z důvodu různých doručovacích časů kurýrů, a způsobů jejich oznamování, by nemusel být balíček doručen), u České pošty balíčky vyzvedáváme pravidelně, bezodkladně, na jejich depu a všechny balíčky tam na nás počkají. Nově můžete využít i výhodné služby od České pošty - Balík do Balíkovny (více informací: https://www.balikovna.cz/cs/poslat-balik)  v tomto případě zvolte jako cílovou Balíkovnu "Řídící depo Lovosice 70, Průmyslová 1231/0, Lovosice, 41007". 
  2. zboží neposílejte na dobírku, jedině tak budete mít 100% jistotu, že se balíček nezastaví na cestě a nevrátí se zpátky k vám,
  3. zboží, které jste se rozhodli vrátit, pečlivě zabalte a pošlete na adresu Ing. Jana Kovaříková - GlamPerfe.cz, Lovošská 1033/16, 410 02 Lovosice, email: obchod@glamperfe.cz, tel. +420 737 880 776.
  4. budeme rádi, když nám zašlete zboží i se všemi originálními obaly a visačkami
  5. nezapomeňte k balíčku připojit vyplněný formulář odstoupení od smlouvy!
  6. schovejte si také, pro jistotu, doklad o odeslání zboží (např. podací lístek), dokud nám balíček dopravce nedoručí nebo nebude vše vyřízeno.

Děkujeme!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na obchod@glamperfe.cz nebo telefonicky na +420 737 880 776. (Po-Pá 9:00 - 15:00). Poradíme a vše společně rychle vyřešíme.

Vrácení platby trvá 5-14 dnů v souladu s platnými právními předpisy.

Mějte prosím na paměti, že podle zákona máte na vrácení 14 dnů a 30ti denní lhůtu nabízíme jako ,,něco navíc“ pro naše milé zákaznice a zákazníky a budeme rádi za brzké vrácení nevyhovujícího zboží, tak aby zboží mohlo udělat radost někomu jinému.

Užijte si nákupy bez starostí na GlamPerfe.cz.


STÁHNOUT FORMULÁŘ VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Uvádíme vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy - můžete si jej vytisknout, nebo napsat odstoupení od smlouvy v ruce, podle toho, co je pro Vás pohodlnější. 

Formulář pro odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

Oznámení o odstoupení od smlouvy

Adresát Ing. Jana Kovaříková - GlamPerfe.cz, IČ: 07364466, Lovošská 1033/16, 410 02 Lovosice, tel. 737 880 776, e-mail:obchod@glamperfe.cz):


Oznamuji, že odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží _______________

Číslo objednávky: _______________


Datum objednání: _______________

Datum obdržení: ________________


Jméno a příjmení spotřebitele: ___________________________

Peníze za vrácené zboží prosím poukažte na bankovní účet číslo ____________________________.


Podpis spotřebitele (pouze pokud je tento formulář zasílán v listinné podobě) __________________

Datum _________________

  • Registrovat

Nový účet