Hodnocení obchodu

Celkový názor:
Nakupoval jsem poprvé a naprostá spokojenost. Pěkné zpracování, rychlé dodání a fajn komunikace.
Pečeť ověřeno zákazníky

Filip H. 26.05.2026

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Originální dárky. Kupoval jsem samolepku. Líbí se mi, že produkty nejsou tuctové.
Pečeť ověřeno zákazníky

Veronika M. 26.05.2026

5.005.005.005.005.00
Výhody:
V pohodě
Pečeť ověřeno zákazníky

Emilia K. 25.05.2026

5.005.005.005.005.00