Přebalovací batoh - od nudného k luxusnímu

person Autor: Helenka list : Batohy :
Přebalovací batoh - od nudného k luxusnímu

Přebalovací batoh je pro nové rodiče nezbytným pomocníkem. Jakýmsi průvodcem v prvních měsících života dítěte, ve které najdou všechno potřebné. Ovšem uvažovali jste někdy nad tím, jak se přebalovací batoh za ta léta změnil? Co kdysi byla pouze jen funkční taška na plenky, se dnes stala módním doplňkem. V tomto článku se podíváme na historii přebalovacího batohu a jak se stal módním doplňkem pro nové rodiče.

Přebalovací batoh v basic stylu

První přebalovací batohy byly navržené s funkčností na prvním místě. Byly velké, těžké a většinou vyrobené ze silného, snadno udržovatelného materiálu jako vinyl nebo plátěný materiál. Tyto tašky byly určené k nesení všech nezbytností pro celý den s dítětem, včetně plen, ubrousků, změny oblečení, a někdy i malého kontejneru na mléko nebo svačinku. Tyto tašky se často nosily přes rameno nebo dokonce neseny v ruce a měly být praktické, ale nutně ne stylové.

Přebalovací batoh přátelský i k tatínkům

S tím, jak se více a více otců zapojilo do péče o své děti, byla potřeba unisex vzhledu přebalovacího batohu. Značky začaly nabízet batohy s neutrálními barvami jako černá nebo šedá a vyrobené z odolnějšího materiálu a třeba i kůže. Tyto batohy jsou navržené pro muže i ženy, a snadno je mohou nosit i otcové bez pocitu, že se cítí zvláštně.

Designový přebalovací batoh

V posledních letech se staly populární designové přebalovací batohy. Tyto přebalovací batohy jsou vyrobeny i z luxusních materiálů a mají trendy designy a jasné barvy. Tyto tašky jsou navržené tak, aby byly nositelné jako módní doplňky, nikoliv jen jako praktičtí pomocníci pro kojence. Tyto designové přebalovací batohy se staly nepostradatelnou věcí pro rodiče, kteří chtějí vyniknout svým stylem.

Všestranný přebalovací batoh

Nyní se na trhu objevuje také řada víceúčelových přebalovacích batohů, které lze také použít jako batoh, tašku na kočárek nebo dokonce ramenní tašku. Tyto batohy jsou navržené tak, aby se přizpůsobily potřebám rodičů a mají kapsy a přihrádky pro snadnou organizaci, izolované kapsy na teplé nebo studené lahve a některé dokonce mají nastavitelné popruhy nebo možnost připevnění na kočárek.

Náš tip na konec:

Pokud hledáte přebalovací batoh, uvažujte o style i funkčnosti. Zvažte, jaké aktivity budete dělat, když tento batoh použijete a jaké funkce budete potřebovat. Hledejte tašku, která má různé kapsy a přihrádky pro organizaci a vyberte si tašku, která je pohodlná pro nosit nebo nést. Nebojte se investovat i do designového batohu vyšší kvality, protože ho budete používat po několik let.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec