Barevné trendy kabelek roku 2021 - zářivě žlutá se světle šedá

person Autor: Janka list : Jarní trendy :

Nové módní barevné duo je na světě! Začátkem roku byly vyhlášeny dvě nové barvy roku 2021. Dvě nezávislé barvy, které přitom tvoří dokonalou elegantní sladěnost. Šedá a zářivě žlutá. Nemusíte je použít jen do Vašich interiérů, ale počítejte s nimi i v módě - outfity laděné do těchto odstínů budou v tomto roce prostě trendy.

Jak nosit žlutou a šedou?

Na barevný módní trend 2021 jsou jak dělané žluté kabelky nebo žluté dámské batohy. Není totiž nic jednoduššího než abyste si vybrala krásný model kabelky ve sluníčkově žluté barvě a zbytek oblečení a outfitu doladila v šedých odstínech lehce tón v tónu.

TIP: Připadá vám šedá až moc neutrální? Vsaďte na modrou, třeba džínově modré oblečení. Žluté módní doplňky na GlamPerfe.


Radost každý den

Všechny moc dobře víme, že barvy působí i na naši psychiku a dodávají nám tu správnou náladu a pohodu. Žlutá a šedá? Zavřete na vteřinku oči a představte si šedé kamínky na pláži a nádherně velké svítící letní slunce. Díky šedé budeme všechny statečné a silné, žlutá barva má zase hřejivou moc pohody, přátelství a štěstí.

TIP: Zkuste se obléct do žluté od hlavy až k patě, s černými botami a hnědou kabelkou - atraktivní a radostná nálada bude hned tady.


Bojíte se výrazných barev na doplňcích?

Tak to prostě obraťte. Vyberte si šedou kabelku nebo batoh, protože šedá je nová černá, a žlutou pozvěte jen do barevného vzoru na vašem kabátu, saku nebo halence.

Illuminating Yellow a Ultimate Grey, to jsou ony.


Vnitřní jistota

Nikdy ovšem nesmíme zapomenout, že nejvíce podtrhne vaši krásu, ta barva, ve které se prostě cítíte skvěle a svá. To nejdůležitější totiž je - jen a jen váš pocit. 

Tak hurá do slunečných dnů - vaše GlamPerfe.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
  • Registrovat

Nový účet