Sety kabelek a soupravy

SETY KABELEK » GlamPerfe.cz

Kabelkové sety jsou nejen velmi atraktivní a moderní, ale i skvěle praktické. 

Sety kabelek bývají obvykle tvořeny jednou velkou a jednou malou kabelkou, které jsou navzájem designově sladěny. Sadu obvykle tvoří velká kabelka a menší dodatečná taštička, kterou využijete buď jako vkládatelné pouzdro do větší kabelky nebo jako samostatnou crossbody, messenger, kabelku.

Vyberte si ten pravý kabelkový set pro vás. Váš jarní a letní outfit skvěle doplní květované sady kabelek nebo kabelky v pastelových barvách. Svůj zimní outfit zase nezkazíte s jednobarevnými kabelkami v nadčasové černé nebo hnědé barvě.


Nejprodávanější

  • Originální velká oboustranná kabelka typu shopper, černá, s atraktivním proužkovaným vzorem uvnitř a malým dodatečným pouzdrem na řetízku, vyrobená z kvalitní veganské syntetické kůže. Kabelku hravě, díky řetízkům, změníte na ležérní styl hobo.
    David Jones oboustranná kabelka shopper CHARIA STRIPES BLACK 5694
    Originální velká oboustranná kabelka typu shopper, černá, s atraktivním proužkovaným vzorem uvnitř a malým dodatečným pouzdrem na řetízku, vyrobená z kvalitní veganské syntetické kůže. Kabelku hravě, díky řetízkům, změníte na ležérní styl hobo.
    899,00 Kč
    Skladem  • Registrovat

Nový účet